eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Nastavení emailového účtu Android E-mail (POP3 doporučeno)


1) V seznamu aplikací vyhledejte a spusťte aplikaci E-mail. Pokud ještě nemáte nastavený žádný účet, pokračujte bodem 2. Pokud již máte nějaký účet nastaven, zmáčkněte tlačítko menu a klikněte na Účty. Na této obrazovce stiskněte tlačítko menu a klikněte na Přidat účet.


 

2) Nyní vyplňte do prvního pole celou Vaši emailovou adresu a do druhého zadejte heslo, které jste si zvolili při přidání emailového účtu v administraci eBola.cz. Pokračujte stisknutím tlačítka Další.


 

3) Klikněte na tlačítko POP3, IMAP protokol nedoporučujeme. Pokud IMAP vyžadujete, doporučujeme využívat klienta K-9 Mail, aplikace E-mail s tímto protokolem neběží korektně.


 

4) Vyplňte do pole Uživatelské jméno Vaši celou emailovou adresu a do pole Heslo zadejte heslo, které jste si zvolili při přidání emailového účtu v administraci eBola.cz. Do pole Server POP zadejte pop3.ebola.cz a Typ zabezpečení zvolte SSL, poté by se měl Port změnit na 995, pokud se tak nestane, změňte ho ručně. Pokračujte kliknutím na tlačítko Další.


 

5) V nastavení serveru odchozí pošty nastavte Server SMTP na smtp.ebola.cz a zvolte Typ zabezpečení SSL, Port by se měl sám nastavit na 465, pokud se tak nestane, změňte ho ručně. Zaškrtněte možnost Požadovat přihlášení a do pole Uživatelské jméno zadejte Vaši celou emailovou adresu a do pole Heslo zadejte heslo, které jste si zvolili při přidání emailového účtu v administraci eBola.cz. Pokračujte kliknutím na tlačítko Další.


 

6) V tomto kroku si zvolte jak často si přejete kontrolovat účet na příjem nových zpráv, zda tento účet bude výchozí pro odesílání zpráv a zda chcete na příchozí emaily upozorňovat. Pokračujte kliknutím na tlačítko Další.


 

7) V posledním kroku zadejte název účtu (slouží jen pro orientaci v případě více účtů) a poté Vaše jméno. Kliknutím na talčítko Hotovo nastavení pošty dokončíte.Podobné příspěvky