eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Přihlášení do administrace s bezpečnostním klíčem


Do administrace se i po zapnutí dvoufaktorového přihlášení bude nutné přihlašovat platným jménem a heslem. Před samotným vstupem do administrace však bude nutné jméno a heslo potvrdit navíc bezpečnostním klíčem.

V případě aktivního dvoufaktorového přihlášení se zobrazí druhá obrazovka (na různých typech zařízení a internetových prohlížečích vypadá různě):

Přihlášení do administrace druhým faktorem

Nyní můžete zasunout USB klíč a dotykem plošky na klíči přihlášení potvrdit. V případě použití jného typu bezpečnostního klíče (systémový otisk prstu, sken obličeje, NFC/Bluetooth klíč) se řiďte pokyny Vašeho zařízení, operačního systému a prohlížeče.

V případě použití TouchID a FaceID na Apple zařízeních je nutné nejprve tlačítkem Enter nebo ESC, případně myší/touchpadem toto vyskakovací okno zavřít a poté kliknout na tlačítko Použít klíč případně stisknout opět Enter (stejné jako kliknutí na tlačítko Použít klíč).

Dvoufaktorové přihlášení 

Následně se otevře jiné vyskakovací okno, kde bude možné vybrat použití TouchID nebo FaceID. Toto je bohužel omezení operačních systémů Apple, kdy Apple vyžaduje akci uživatele.

Na zařízeních Apple je možné použití TouchID a FaceID jako bezpečnostní klíč pouze v prohlížeči Safari.


Podobné příspěvky