eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Antispam kontrola


eBola.cz provádí základní filtraci všech e-mailů na spam a také kontroluje odesílatele e-mailů, jestli se nenacházejí na seznamu spammerů.

eBola.cz při přijetí emailu každý email testuje na mnoho příznaků, že se jedná o spam. Každý příznak zvyšuje tzv.hodnocení e-mailu a na základě tohoto hodnocení si dále můžete nastavit co s takovým emailem eBola.cz provede.

Pro každou schránku si navíc můžete nastavit propracovanější kontrolu na spam včetně třídění spamů do samostatných schránek nebo jejich mazání.
Při zřizování nové schránky si zatrhnete Antispamová kontrola na Zapnuto a případně si změníte Označit jako spam při hodnocení a Smazat při hodnocení. Obě hodnoty mohou být celá čísla a vždy platí tato hodnota a výše. Zpráva se označí jako spam pokud dosáhne hodnocení nastavené v Označit jako spam při hodnocení a rovnou se smaže při dosažení hodnocení nastavené v Smazat při hodnocení. Platí tedy, že čím vyšší číslo úrovně antispam kontroly, tím je antispam benevolentnější vůči spamu. Nižší číslo znamená přísnější kontrolu a větší filtraci.

E-maily označené jako spam dále můžete nechat normálně doručit nebo uložit do samostatné (již existující) e-mailové schránky s názvem například spam@vašedoména.cz.

Podobné příspěvky