eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Nastavení emailového účtu v Mail (IMAP)


1) Klikněte na ikonu Mail ve spodním panelu na Vaši domovské obrazovce. Pokud zakládáte první emailový účet, pokračujte krokem 2. V horní liště vyberte možnost Soubor a Přidat nový účet.

Nastaveni klienta Mail Apple Mac OS

 

2) Zadejte Vaše Celé jméno, E-mail a Heslo, které jste si zvolili při přidání emailového účtu v administraci eBola.cz a klikněte na Pokračovat.

 

3) Zvolte Typ účtu IMAP, Popis například Vaši emailovou adresu, či Vámi preferovaný název schránky, Server příchozí pošty zadejte imap.ebola.cz, Uživatel zadejte Vaši celou emailovou adresu a vyplňte Heslo, které jste si zvolili při přidání emailového účtu v administraci eBola.cz. Pokračujte stisknutím tlačítka Pokračovat

 

4) Pokud není, tak zatrhněte možnost Použít SSL (Secure Socket Layer) a Ověření totožnosti zvolte Heslo. Pokračujte stiknutím tlačítka Pokračovat.

 

5) V nastavení Serveru odchozí pošty vyplňte Popis smtp.ebola.cz, Server odchozí pošty smtp.ebola.cz, zatrhněte možnost Používat pouze tento server.Zatrhněte možnost Použít ověření totožnosti a vypňte do pole Uživatel celou Vaši emailovou adresu a do pole Heslo vyplňte heslo, které jste si zvolili při přidání emailového účtu v administraci eBola.cz.

 

6) V přehledu účtu zkontrolujte zda je vše správně vyplněno, zatrhněte možnost Přepnout účet do režimu online a poté klikněte na Vytvořit.

 

 

7) Nyní klikněte v horní liště na položku Mail a poté na možnost Předvolby.

 

 

8) Vyberte Váš účet, klikněte na Pokročilé a do pole Předpona cesty IMAP zapište INBOX, dále zkontrolujte, zda je nastaven správně port 993.

 

 

9) Poté okno zavřete (červený puntík vlevo nahoře) a nechte uložit změny provedené ve Vašem účtu IMAP.

 


Podobné příspěvky