eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Nastavení emailového účtu Android K-9 Mail (IMAP)


K-9 Mail je open-source poštovní klient pro Android původně založený na standardním klientovi E-mail v Androidu. Zdarma ho můžete získat v Android Marketu.

1) Po nainstalování otevřte K-9 Mail v menu aplikací. Zobrazí se Vám podobná obrazovka, na které klikněte na tlačítko Další.


 

2) Nyní vyplňte do prvního pole celou Vaši emailovou adresu a do druhého zadejte heslo, které jste si zvolili při přidání emailového účtu v administraci eBola.cz. Pokračujte stisknutím tlačítka Další.


 

3) Klikněte na tlačítko IMAP.


 

4) Vyplňte do pole Uživatelské jméno Vaši celou emailovou adresu a do pole Heslo zadejte heslo, které jste si zvolili při přidání emailového účtu v administraci eBola.cz. Do pole Server IMAP zadejte imap.ebola.cz a Typ zabezpečení zvolte SSL (vždy), poté by se měl Port změnit na 993, pokud se tak nestane, změňte ho ručně. Pole Předpona cesty IMAP vyplňte INBOX. Pokračujte kliknutím na tlačítko Další.


 

5) V nastavení serveru odchozí pošty nastavte Server SMTP na smtp.ebola.cz a zvolte Typ zabezpečení SSL (je-li dostupné), Port by se měl sám nastavit na 465, pokud se tak nestane, změňte ho ručně. Zaškrtněte možnost Požadovat přihlášení a do pole Uživatelské jméno zadejte Vaši celou emailovou adresu a do pole Heslo zadejte heslo, které jste si zvolili při přidání emailového účtu v administraci eBola.cz. Pokračujte kliknutím na tlačítko Další.


 

6) V tomto kroku si zvolte jak často si přejete kontrolovat účet na příjem nových zpráv, počet zobrazovaných zpráv a zda chcete informovat o příchozí poště, či hlášku o kontrole nových zpráv v horní liště.


 

7) V posledním kroku zadejte název účtu (slouží jen pro orientaci v případě více účtů) a poté Vaše jméno. Kliknutím na talčítko Hotovo nastavení pošty dokončíte.


 

8) Nyní se dostanete do sekce Účty, kde podržte prst na Vámi vytvořeném účtu a zvolte možnost Nastavení účtu.


 

9) Nyní klikněte na Složky.


 

10) Zkontrolujte, zda je položka Aut. rozbalená složka vyplněna na INBOX a upravte nastavení složek Koncepty, kdy v následujícím kroku zvolíte Drafts, Odeslaná – Sent a Koš – Trash, tak aby nastavení vypadalo podobně:


 

Nyní je klient nastaven a připraven k používání.
Podobné příspěvky