eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Automatická odpověď v době nepřítomnosti


Pokud jedete na dovolenou, nebo nebudete mít delší dobu přístup k internetu, můžete dát odesílatelům emailů vědět, že budete moci na email odpovědět později. Stačí si jednoduše vytvořit automatickou odpověď. Toho docílíte pomocí vytvoření takzvaného sieve filtru. To můžete provést například pomocí našeho webmailového rozhraní na adrese https://webmail.ebola.cz.

 Po přihlášení klikněte na Nastavení v pravém horním rohu webmailu. V prvním sloupci otevřete možnost Filtry a ve třetím sloupci klikněte na znak + pro přidání filtru.

 V nastavení filtru pak zadejte Název filtru, zvolte možnost Všechny zprávy a v roletce vyberte ze seznamu Odpovědět se zprávou.

Do pole Zpráva zadejte text který se má odeslat v případě přijetí emailu a dále Předmět zprávy. Pole Prodleva znamená počet dní, po které se nebude na adresu odesílatele znovu odpovídat tedy 1 = 1 den, pokud dáte hodnotu na 7 tak odesílatel neobdrží znovu tuto automatickou zprávu po dobu jednoho týdne. Doporučujeme tuto hodnotu nastavit na dobu Vaší nepřítomnosti, zbytečně tak nebudete odesílat informaci kterou již odesílatelé jednou obdrželi.

 

Nakonec klikněte na tlačítko Uložit. Po návratu pak filtr můžete buď zcela odstranit, nebo jej pouze deaktivujete zaškrtnutím možnosti Filtr neaktivní, v případě potřeby jej pak můžete odškrtnutím znovu aktivovat.


Podobné příspěvky