eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Vytváření databází


Pro vytvoření databáze si v administraci otevřete možnost SQL databáze a zde klikněte na modré tlačítko Přidat MySQL databázi (případně PostgreSQL databázi, požadavek na typ databáze konzultujte s tvůrcem webové aplikace)

 

 Na následující obrazovce vyplňte Název databáze. Můžete pro lepší přehlednost použít i Popis, který se poté zobrazí  v seznamu databází. 

 

Dále si v seznamu databází najděte vytvořenou databázi a kliknutím na modré tlačítko Přidat SQL uživatele jí přiřaďte uživatele. 

Vyplněním označených polí vytvoříte nového uživatele k dané databázi. Délka SQL přihlašovacího jména je však omezena, více se dozvíte zde. Poté klikněte na tlačítko Přidat a databázi můžete začít využívat.

Videonávod založení databáze naleznete v recenzi našeho hostingu na tomto odkaze.

Poznámka: Vytváření nových databází a uživatelů k nim je nutné provádět výhradně v administraci webhostingu. Přidávání databází a uživatelů pomocí rozhraní myadmin.ebola.cz (phpmyadmin) a pgadmin.ebola.cz (phppgadmin) není povoleno.

Všechny vytvořené databáze v rámci hostingového účtu je nutné používat výhradně pro domény jednoho hostingového účtu Basic, Advanced a Premium. Pro připojení do databáze jiného webhostingového účtu negarantujeme funkčnost. U tarifů Business negarantujeme funkčnost připojení do databází mezi jednotlivými doménami účtu Business tarifu.


Podobné příspěvky