eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Způsoby úhrady, možnosti plateb


Podporujeme následující způsoby úhrad faktur za hostingové služby:

 

Způsob úhrady, možnost plateb bankovní převod v Kč FIO banka 

Bankovní převod v Kč z ČR
Nejběžnější způsob úhrady bankovním převodem na náš účet u FIO Banky, č.ú.2600216357 / 2010. Platby jsou připsány v rámci ČR do druhého pracovního dne dle příslušného zákona.

 

Způsob úhrady, možnost plateb bankovní převod v Kč FIO banka

Bankovní převod v EUR ze Slovenska 

Nejrychlejší a nejběžnější způsob úhrady ze Slovenska bez dalších mezinárodních bankovních poplatků na účet na Slovensku u FIO banky, č.ú.2600216357 / 8330

 

Způsob úhrady, možnost plateb Paypal.com
Bezhotovostně on-line přes PayPal.com - pozastaveno
Způsob úhrady pro majitele PayPal.com účtu. Platba přes Paypal.com se provádí na odkazu pro online úhrady, který zasíláme s každou vystavenou fakturou emailem. UPOZORNĚNÍ ! Paypal platby jsou zpracovávány manuálně offline po ověření plného připsání částky na náš Paypal účet.

 

 Možnosti úhrady, platební metoda platební kartou VISA, Master Card, VISA Electron, Maestro
Bezhotovostně platebními kartami VISA, Visa Electron, Master Card a Maestro
Velmi rychlý způsob on-line úhrady pro majitele platební karty s povolenými internetovými transakcemi. Zpracování úhrady je provedeno obvykle do 5 minut. Platba platební kartou se provádí na odkazu, který zasíláme s každou vystavenou fakturou. V rámci bezpečnosti využíváme platební portál České Spořitelny 3D Secure, data z platební karty tedy nezadáváte do žádné naší databáze.

 

Rychlé a jednoduché úhrady na mobilních zařízeních pomocí QR kódu - QR platba
QR platba
Nejedná se o platební metodu, ale o výrazné usnadnění zadání platby v úhradách přes mobilní telefony apod. Tento kód načtete pomocí svého chytrého telefonu, na kterém máte nainstalovanou bankovní aplikaci své banky a platební příkaz v aplikaci se automaticky vyplní správnými údaji. Sami vůbec nemusíte platební údaje vypisovat. Pouze je zkontrolujete, případně doplníte, a odešlete standardním způsobem do banky ke zpracování. Ryhlé, pohodlné, jednoduché.Podobné příspěvky