eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Popis vstupní obrazovky administrace


Po přihlášení do administrace multi tarifu se zobrazí obrazovka s klíčovým nastavením zvoleného tarifu. Zde uvedené hodnoty jsou limitní pro přidávání webhostingů/domén. 

 

Popis hodnot:

Uživatelské účty - první číslo určuje počet vedených webhostingů - domén, které jsou aktivní a povolené, druhé číslo vyjadřuje celkový počet zřízených webhostingových účtů, třetí číslo je maximální počet webhostingových účtů zvoleného multi tarifu

Aliasy  - první číslo vyjadřuje celkový počet zřízených aliasů na jednotlivých webhostingových účtech, druhé číslo počet přidělených aliasů pro jednotlivé webhostingy z celkového počtu 20. Konkrétně v tomto případě je u multi tarifu k dispozici 20 aliasů, z toho 4 byly přiděleny jednotlivým zřízeným webhostingům a pouze 1 alias byl skutečně u některého webhostingu zřízen jako aktivní.

Další domény / aliasy - nastavení zda-li v daném multi tarifu je možné povolit jednotlivým webhostingovým účtům přidávání dalších domén z nezávislým obsahem na hlavní doméně nebo pouze aliasů, které zobrazují stejný obsah jako hlavní doména. Nastavení povolení dalších domén není možné.

Subdomény - podobně jako položka Aliasy, u multi tarifů neomezujeme počet subdomén, pro jednotlivé webhostingy je možné počet zřízených subdomén omezit.

Poštovní účet - podobně jako subdomény, hodnota -1 vyjadřuje, že všem webhostingovým účtům byl nastaven neomezený počet emailových schránek

FTP účet - podobně jako subdomény

SQL databáze - podobně jako subdomény, čísla vyjadřují počet databází

SQL uživatelé - podobně jako subdomény, čísla vyjadřují počet uživatelů databází

Přenos dat - podobně jako subdomény, čísla vyjadřují množství přenesených dat a jejich případné omezení

Disk - podobně jako subdomény, čísla vyjadřují diskový prostor

Maximální velikost SQL databází - maximální velikost databází, které je možné nastavit jednotlivým webhostingovým účtům. Hodnota zde uvedená je dle zvoleného webhostingového tarifu eBola Business.

Maximální velikost emailové schránky - maximální velikost jedné emailové schránky, která lze nastavit u jednotlivých webhostingových účtů. Množství emailových schránek není u multi tarifů omezeno.


Podobné příspěvky