eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Nastavení vlastního vzhledu administrace


U webhostingových tarifů eBola Business je možné nastavení vlastního loga, které se bude zobrazovat v administraci spravovaných webhostingových účtů / domén a je možné nastavit vstup do administrace ze zvolené vlastní domény. Administrace na zvolené vlastní doméně poté není vizuálně stejná s administrací eBola.cz což je vhodné, pokud jsou webhostingové tarify eBola Business využívány pro přeprodej vlastním klientům.

Nastavení vzhledu je možné provést v administraci webhostingového tarifu eBola Business v menu Obecné informace -> levé menu Nastavení vzhledu.

 Název domény - Název domény bez www na které bude funkční přihlášení do administrace s univerzálním vzhledem a nastaveným Vaším vlastním logem. Po uložení se pod polem název domény zobrazí odkazy pro vstup do administrace a odkazy pro vstup do webmailů. Webmaily přístupné na těchto adresách budou taktéž bez vizuálního vzhledu či odkazu na eBola.cz. Odkazy pro vstup na webftp, MySQL a PostgreSQL administraci jsou uvedeny v administraci daného webhostingu nebo domény. Podmínkou je, že doména musí směrovat na servery eBola.cz vhodným nastavením DNS serverů.

Soubor loga - pomocí tohoto pole je možné provést upload vlastního loga, které bude zobrazeno v přihlašovací obrazovce vstupu do administrace a v administraci jednotlivých domén tarifu eBola Business.

Vzhled vstupní obrazovky s nastaveným vlastním logem:

Vlastní vzhled přihlášení do administrace webhostingového tarifu eBola Business

 

Při vstupu do administrace na vlastní doméně je požadováno potvrzení certifikátu, u kterého neodpovídá doména uložená v certifikátu s adresou v prohlížeči návštěvníka stránky. Po potvrzení upozornění na certifikát je již administrace funkční běžným způsobem.

V případě požadavku na odstranění tohoto hlášení je nutné, vzhledem k vlastnostem zabezpečeného protokolu https, zřídit provoz domény, z níž chcete vstupovat do administrace, na vlastní IP adrese a zakoupit a nainstalovat certifikát vydaný ověřenou certifikační autoritou. Pro nabídku tohoto provozu na vlastní IP adrese a možnostech zakoupení certifikátu nás prosím kontaktujte na obchodním emailu.


Podobné příspěvky