eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Návod na instalaci Super QC


Super QC je moderní a profesionální webová aplikace pro internetové obchody. Snadno a rychle vytvoříte e-shop s vlastním vzhledem. Není třeba instalovat programy do Vašeho PC, obchod můžete spravovat z kteréhokoliv počítače připojeného k Internetu. Obchod obsahuje všechny potřebné funkce pro úspěšné podnikání na Internetu. Existuje i placená verze Premium, na kterou můžete kdykoli přejít z volně dostupné verze a můžete ta získat řadu nadstandardních funkcí.

Aplikaci včetně češtiny stáhnete zde


1) Rozbalení souboru

Rozbalte nejprve hlavní instalační soubor Super QC do pracovního adresáře na Vašem pevném disku. Nyní ho otevřte a soubor ht.htaccess přejmenujte na .htaccess. Tetno soubor následně editujte v textovém editoru a v sekci ## Installation directory odstraňte # před RewriteBase / a vložte znak # řádek Options -Indexes. Následně  soubor uložte.

2) Kopírování souborů

Pomocí FTP klienta zkopírujte obsah pracovního adresáře s instalací Super QC do kořenového adresáře webu (www/ nebo www/sqc, atd.)

3) Nastavení podpory .htaccess

V administraci (admin.ebola.cz) v sekci DALŠÍ NÁSTROJE zvolte možnost „Nastavení WWW a PHP“ a zde zkontrolujte jestli je „Podpora souborů htaccess“ zapnutá. Pokud není, zapněte ji. (Změna by se měla projevit do hodiny)

4)Instalace

a) Spuštění instalace

V internetovém prohlížeči si otevřte Vaši doménu či subdoménu kam jste Super QC nakopírovali. Měla by se vám zobrazit podobná stránka:

Instalace Super QC

Zvolte „Jazyk“ Český a klikněte na tlačítko „Další“

b) Kontrola složek

Jak složka /etc, tak /files by měly být zapisovatelné a u obou napsáno OK. Můžete pokračovat stisknutím tlačítka „Další“

Instalace Super QC 

c) Výběr databáze

Zde si vystačíte s databází SQLite, tudíž nemusíte složitě nastavovat MySQL a můžete pokračovat stisknutím „Další“

Instalace Super QC

d) Název eshopu

V této části zvolte „Název obchodu“ a vyplňte svůj „E-mail“.

Instalace Super QC

e) Dokončení instalace

Klikněte na tlačítko „Další“, tím se dostanete do přihlášení k administraci. Základní „Uživatelské jméno“ a „Heslo“ je admin. To si raději hned změňte v administraci v sekci „Systém“, „Uživatelé“ a na řádku admin klikněte vpravo na ikonku editovat a zde změníte heslo, případně i jméno.

Instalace Super QC Do administrace se později dostanete pomocí odkazu vasedomena.cz/admin, pokud jste nezapli podporu .htaccess, nebo jste tento soubor správně nepřejmenovali, pak je odkaz vasedomena.cz/index.php?uri=/admin.


Podobné příspěvky