eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Informace o účtu partnerského programu


Informační obrazovka partnerského programu zobrazuje kompletní informace o stavu účtu. V administraci partnerského programu si tuto obrazovku zobrazíte kliknutím v horním menu na Partnerský program a poté v levém menu Přehled.

  

Popis položek na informační přehledové obrazovce:

Aktuální výše nevyplacené provize - Aktuální stav účtu partnerského programu

Minimální výše provize pro vyplacení  - Minimální výše provize pro možnost zadání požadavku o vyplacení provize z partnerského programu

Nastavení partnerského programu - Při registraci do partnerského programu je možné zvolit zda-li si přejete připisovat provize ze zprostředkovaných objednávek jednorázově ve výši 30% nebo při objednávce a každém prodloužení služeb ve výši 15%. Nastavení po registraci není možné měnit

Odkaz pro Vaše stránky - Odkaz, který si umístíte na Vaše stránky například s reklamním bannerem eBola.cz. Když poté návštěvník Vašich stránek klikne na takový odkaz bude přesměrován na stránku eBola.cz a do jeho prohlížeče bude uložen kód Vašeho partnerského programu. Pokud během následujících 90 dnů provede objednávku na stránce eBola.cz bude Vám započtena provize (po uhrazení a ukončení zkušební doby webhostingu) do partnerského programu.

Zasílat potvrzovací emaily - Informace zda-li se má po každé transakci zasílat potvrzovací email

Počet objednávek (včetně nepotvrzených) - Počet objednávek přes Váš partnerský program a to včetně neuhrazených nebo u kterých dosud neproběhla zkušební doba během které je možné ukončit webhosting i bez udání důvodu.

Počet potvrzených objednávek - Počet objednávek přes Váš partnerský program, které již byly uhrazeny a proběhla zkušební doba během které je možné ukončit webhosting i bez udání důvodu. Tyto objednávky jsou započítány do konečného stavu účtu.

 Provize ze všech objednávek (včetně nepotvrzených) - Provize z objednávek přes Váš partnerský program a to včetně neuhrazených nebo u kterých dosud neproběhla zkušební doba během které je možné ukončit webhosting i bez udání důvodu.

 Provize ze všech potvrzených objednávek - Provize z objednávek přes Váš partnerský program, které již byly uhrazeny a proběhla zkušební doba během které je možné ukončit webhosting i bez udání důvodu. Tato provize je započítána do konečného stavu účtu.

Počet prodloužení - Počet prodloužení, které již byly uhrazeny a jsou započítávány do Vašeho partnerského programu

Provize z prodloužených služeb - Celková provize z prodloužení služeb, které již byly uhrazeny a jsou započítávány do Vašeho partnerského programu. Tato provize je započítána do celkového stavu účtu.


Podobné příspěvky