eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Nastavení emailového účtu v Mail (POP3 Doporučeno)


1) Klikněte na ikonu Mail ve spodním panelu na Vaši domovské obrazovce. Pokud zakládáte první emailový účet, pokračujte krokem 2. V horní liště vyberte možnost Soubor a Přidat nový účet.

Nastavení klienta Mail Apple Mac OS 

 

2) Zadejte Vaše Celé jméno, E-mail a Heslo, které jste si zvolili při přidání emailového účtu v administraci eBola.cz a klikněte na Pokračovat.

Nastavení klienta Mail Apple Mac OS

 

3) Zvolte Typ účtu POP, Popis například Vaši emailovou adresu, či Vámi preferovaný název schránky, Server příchozí pošty zadejte pop3.ebola.cz, Uživatel zadejte Vaši celou emailovou adresu a vyplňte Heslo, které jste si zvolili při přidání emailového účtu v administraci eBola.cz. Pokračujte stisknutím tlačítka Pokračovat.

Nastavení klienta Mail Apple Mac OS 

 

4) Pokud není, tak zatrhněte možnost Použít SSL (Secure Socket Layer) a Ověření totožnosti zvolte Heslo. Pokračujte stiknutím tlačítka Pokračovat.

Nastaveni klienta Mail Apple Mac OS 

 

5) V nastavení Serveru odchozí pošty vyplňte Popis smtp.ebola.cz, Server odchozí pošty smtp.ebola.cz, zatrhněte možnost Používat pouze tento server. Zatrhněte možnost Použít ověření totožnosti a vypňte do pole Uživatel celou Vaši emailovou adresu a do pole Heslo vyplňte heslo, které jste si zvolili při přidání emailového účtu v administraci eBola.cz.

Nastavení klienta Mail Apple Mac OS 

 

6) V přehledu účtu zkontrolujte zda je vše správně vyplněno, zatrhněte možnost Přepnout účet do režimu online a poté klikněte na Vytvořit.

Nastavení klienta Mail Apple Mac OS 


Podobné příspěvky