eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Nastavení emailového účtu Android K-9 Mail (POP3 Doporučeno)


K-9 Mail je open-source poštovní klient pro Android původně založený na standardním klientovi E-mail v Androidu. Zdarma ho můžete získat v Android Marketu.

 

1) Po nainstalování otevřte K-9 Mail v menu aplikací. Zobrazí se Vám podobná obrazovka, na které klikněte na tlačítko Další.


 

2) Nyní vyplňte do prvního pole celou Vaši emailovou adresu a do druhého zadejte heslo, které jste si zvolili při přidání emailového účtu v administraci eBola.cz. Pokračujte stisknutím tlačítka Další.


 

3) Klikněte na tlačítko POP3.


 

4) Vyplňte do pole Uživatelské jméno Vaši celou emailovou adresu a do pole Heslo zadejte heslo, které jste si zvolili při přidání emailového účtu v administraci eBola.cz. Do pole Server POP3 zadejte pop3.ebola.cz a Typ zabezpečení zvolte SSL (vždy), poté by se měl Port změnit na 995, pokud se tak nestane, změňte ho ručně. Pokračujte kliknutím na tlačítko Další.


 

5) V nastavení serveru odchozí pošty nastavte Server SMTP na smtp.ebola.cz a zvolte Typ zabezpečení SSL (je-li dostupné), Port by se měl sám nastavit na 465, pokud se tak nestane, změňte ho ručně. Zaškrtněte možnost Požadovat přihlášení a do pole Uživatelské jméno zadejte Vaši celou emailovou adresu a do pole Heslo zadejte heslo, které jste si zvolili při přidání emailového účtu v administraci eBola.cz. Pokračujte kliknutím na tlačítko Další.

 

6) V tomto kroku si zvolte jak často si přejete kontrolovat účet na příjem nových zpráv, počet zobrazovaných zpráv a zda chcete informovat o příchozí poště, či hlášku o kontrole nových zpráv v horní liště.


 

7) V posledním kroku zadejte název účtu (slouží jen pro orientaci v případě více účtů) a poté Vaše jméno. Kliknutím na talčítko Hotovo nastavení pošty dokončíte.

 


Podobné příspěvky