eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Nastavení emailového účtu v Microsoft Windows 8 Pošta (IMAP)


Emailový klient Pošta je součásti systému Windows 8.

 1) Spusťte emailový klient Pošta v hlavní nabídce systému.

Zobrazí se Vám přihlašovací obrazovka na obrázku ke které se přihlaste emailem vedeným u Microsoftu. Pokud takový email nemáte, je nutné jej nejprve vytvořit kliknutím na Registrovat se k účtu Microsoft. Otevře se Vám prohlížeč, kde následně vyplníte formulář a zaregistrujete si email vedený u Microsoftu. Tyto přihlašovací údaje poté vyplníte do přihlašovacího okna na obrázku a kliknete na políčko Uložit.

 nastavení emailového klienta windows 8

2) Na další obrazovce najeďte myší do horního nebo dolního pravého rohu obrazovky. V této části se Vám poté zobrazí panel, kde klikněte na možnost Nastavení.

nastavení emailového klienta windows 8 

3) V postupně otevíraných záložkách volte možnosti: Účty -> Přidat účet -> Další účet.

 nastavení emailového klienta windows 8

4) Na této obrazovce klikněte na možnost Zobrazit víc podrobností.

 nastavení emailového klienta windows 8

5) Nyní vyplňte potřebné údaje: E-mailová adresa, uživatelské jméno (je stejné jako E-mailová adresa), heslo které jste si vytvořili při zakládání schránky v administraci webhostingu. Příchozí i odchozí server pak nastavte tak, jak je uvedeno na obrázku a klikněte na tlačítko Připojit.

nastavení emailového klienta windows 8 

6) Nyní je již schránka nastavena, aby však byly dostupné dříve odeslané emaily i z jiných klientů a aby se správně ukládaly odchozí zprávy na server, je potřeba znovu otevřít možnost Nastavení (stejný způsob jako v bodu 2.), kliknout na možnost Účty a zvolit Vámi vytvořený účet. Otevře se záložka s nastavením účtu, kde nejprve doporučujeme upravit nastaveni Stahovat e-maily za a místo 14 dní nastavit Celou dobu. A dále sjet v možnostech úplně dolů a nastavit speciální složky podle obrázku.

nastavení emailového klienta windows 8 

Tímto by měla být schránka plně funkční, doporučujeme však aplikaci zavřít a znovu otevřít, aby se dané nastavení projevilo.


Podobné příspěvky