eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Nastavení emailového účtu Windows Phone Email (POP3 doporučeno)


1) V nastavení telefonu zvolte možnost e-mail+účty

2) Klikněte na jiný účet 

windows phone email nastaveni 

3) Vyplňte do pole E-mailová adresa Vaši celou emailovou adresu a do pole Heslo zadejte heslo, které jste si zvolili při přidání emailového účtu v administraci eBola.cz. Pokračujte kliknutím na Přihlásit se. 

 

4) Na další obrazovce po neúspěšném nalezení nastavení serveru klikněte na zkusit znovu

 

5) Po dalším hledání se na obrazovce objeví možnost upřesnit pro manuální nastavení serverů, klikněte tedy na toto pole.

 

 6) Na další obrazovce zvolte možnost internetový e-mail

 

7) V tomto nastavení vyplňte všechna označená pole. Podle pole Název účtu se bude účet zobrazovat v systému a Vaše jméno se bude zobrazovat příjemcům po odeslání pošty. Do pole Server příchozí pošty uveďte pop3.ebola.cz. Typ účtu zvolte POP3 a poté znovu vyplňte pole Uživatelské jméno a Heslo stejně jako v předchozím bodě. Zadejte Server odchozí pošty smtp.ebola.cz, zaškrtněte obě nabízené možnosti k zaškrtnutí a klikněte na tlačítko upřesnit nastavení.

 

8) Na další obrazovce zaškrtněte všechny možnosti, jako je na následujícím obrázku a zvolte kdy a jak staré zprávy se mají ze serveru stáhnout. Poté klikněte na pole přihlásit se a nyní by již měl být účet v pořádku nastaven.

 


Podobné příspěvky