eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Nastavení emailového účtu ve Windows Live Mail 2012 (IMAP)


Pokud v aplikaci Windows Live Mail nemáte vytvořen žádný účet, automaticky se Vám jeho přidání nabídne hned po spuštění aplikace, pokračujte bodem 4. Pokud přidáváte další účet, je nutné jej přidat následovně:

1) Po spuštění aplikace klikněte na menu, vyberte volbu Možnosti -> Emailové účty.

 

2) V následujícím okně zvolte možnost Přidat.

 

3) Klikněte na E-mailový účet a možnost Další.

 

4) V dalším okně vyplňte označená pole. Tedy do pole E-mailová adresa, Vaši celou emailovou adresu. Do pole Heslo, které jste si zvolili při vytváření emailu v administraci webhostingu. Do pole zobrazovaného jména pak Vaše jméno, případně název firmy a nakonec zatrhněte možnost Ručně konfigurovat nastavení serveru a klikněte na tlačítko Další.

 

5) V dalším okně zvolte Typ serveru IMAP a následně vyplňte údaje podle obrázku. Tedy nastavit Adresu serveru na imap.ebola.cz, adresu odchozího serveru na smtp.ebola.cz a zaškrtnout u obou serverů možnost Vyžaduje zabezpečené připojení SSL. Nezapomeňte u odchozího serveru změnit port na 465 a také upravit Přihlašovací uživatelské jméno na Vaši celou emailovou adresu. Kliknutím na tlačítko Další vytvoříte účet.

 

6) Aby se všechny složky správně synchronizovaly a byly dostupné odeslané emaily i na ostatních zařízeních, je nutné upravit nastavení účtu. Klikněte na menu -> Možnosti -> E-mailové účty. 

7) Na dalším okně označte Váš účet a klikněte na vlastnosti. 

 

8) Na dalším okně klikněte na kartu IMAP a do pole Cesta ke kořenové složce vepište slovo INBOX. Poté klikněte na OK a emailový účet by měl být správně nakonfigurován.

 

 

 


Podobné příspěvky