eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Nastavení emailového účtu v KMail (POP3)


1) Otevřte si aplikaci KMail a v horní liště zvolte Nastavení a následně klilněte na Nastavit KMail...


 

2) V nastavení klikněte na účty a v záložce příjem klikněte na Přidat..


 

3) V dalším kroku zvolte E-mailový POP3 server a klikněte na tlačítko OK.


 

4) V záložce Obecné vyplňtě Název účtu (např. vaše emailová adresa), do pole Server příchozí pošty zadejte pop3.ebola.cz, do pole Uživatelské jméno zadejte Váši kompletní emailovou adresu a do pole Heslo vyplňte heslo, které jste si zvolili při přidání emailového účtu v administraci eBola.cz. Pokud chcete v pravidelných intervalech kontrolovat poštu, zatrhněte i možnost Aktivovat periodickou kontrolu nové pošty a zvotle si interval. Poté klikněte na záložku Pokročilé v horní části okna.


 

5) Pokud nechcete aby se Vám mazaly příchozí zprávy ze serveru, nastavte možnost Ponechat stažené zprávy na serveru. V části Nastavení připojení zvolte možnost SSL/TSL, port se poté přepne na 955, pokud ne, vyplňte ho na tuto hodnotu ručně. Pokračujte kliknutím na OK.


 

6) Nyní klikněte na záložku Odesílání a poté na tlačítko Přidat.


 

7) Vyberte Typ SMTP a do pole název zadejte například smtp.ebola.cz a klikněte na tlačítko Vytvořit a nastavit.


 

8) V Informacích o účtu vyplňte Server odchozí pošty na smtp.ebola.cz, zaškrtněte možnost Server vyžduje ověření a poté zadejte do pole Uživatel Vaši celou emailovou adresu a do pole Heslo vyplňte heslo, které jste si zvolili při přidání emailového účtu v administraci eBola.cz. Zaškrtněte Uložit SMTP heslo a pokračujte kliknutím na záložku Pokročilé.


 

9) Nyní zvolte možnost SSL a Port by se měl sám přenastavit na 465, pokud se tak nestane, nastavte ho na tuto hodnotu ručně. Nastavení dokončíte kliknutím na tlačítko OK. Nyní můžete v hlavním okně klienta stisknout Zkontrolovat poštu.

 


Podobné příspěvky