eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Více hostingů pod jedním účtem


Administrace webhostingu eBola.cz umožňuje pohodlným způsobem spravovat více hostingů pod jedním společným přihlašovacím účtem.

Pro možnost spravovat více hostingů pod společnými přihlašovacími údaji se zaregistrujte do partnerského programu. Tento nemusíte využívat, ale získáte přístup do rozhraní kde si pohodlným způsobem přidáte další hostingy do seznamu ke kterým chcete mít snadný přístup přes jedno přihlášení.

Přidání hostingu je v horním menu Seznam hostingů -> levé menu Přidat hosting. Pro přidání je nutné znát přihlašovací údaje k danému hostingu. Může se přitom jednat jak o běžný doménový hosting, tak multi hosting na některém s tarifů eBola Business.

Po přidání hostingu se budete moci v Seznamu hostingů pohodlně přepínat do administrací jednotlivých hostingů (a tím je podrobně nastavovat či spravovat), zobrazovat informace o daném hostingu, získat Who-is informace o doménách či zobrazit seznam všech faktur pro hostingy z tohoto seznamu. Poté již není nutné kontrolovat či vyhledávat faktury v administracích jednotlivých hostingů, ale tyto budou pohromadě na jednom místě. V seznamu faktur je možné také jedním kliknutím provést úhradu neuhrazených faktur online přes Paypal.com nebo platební kartou.

UPOZORNĚNÍ: V případě, že provedete změnu hesla v administraci některého z vedených hostingů a to ať už se jedná o běžný doménový hosting nebo multi hosting na tarifech eBola Business, dojde k odstranění tohoto hostingu ze společného seznamu v administraci partnerského programu ! Pokud jste změnu hesla prováděli Vy, je nutné tento hosting opětovně přidat do seznamu spravovaných hostingů v administraci partnerského programu. Jedná se o nutný bezpečnostní prvek.

 


Podobné příspěvky