eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Potřebuji zaslat přístup do administrace webhostingu na jiný než kontaktní email


V případě, že z jakýchkoliv důvodů potřebujete zaslat přihlašovací údaje k webhostingu na jiný email, než který je uveden v administraci, postupujte prosím podle této nápovědy.

Uvedený postup je nutný zejména v případech, kdy z organizace odejde pracovník na něhož byla registrace provedena či původní email již není dostupný.

Na naši adresu EBOLA Czech s.r.o., Brněnská 26, 796 01 Prostějov odešlete následující písemnou žádost o zaslání přístupových údajů do administrace:

Žádám o zaslání přístupových údajů do administrace webhostingu pro doménu/uživatelský účet .......................................... na email ................................ Tuto žádost podepisuji jako osoba oprávněná jednat za vlastníka webhostingu. 

 

...............................................................
dne ............................ podpis 

Do žádosti vyplňte název hostingového účtu u eBola.cz pro kterou změnu požadujete a email na který chcete heslo zaslat. Nutné je také aktuální datum a podpis oprávněné osoby (fyzická osoba, jednatel dle OR apod.).

Podpis na této žádosti musí být úředně ověřen a žádost musí být odeslána pozemní poštou, případně do datové schránky. Po obdržení této žádosti bude vygenerováno nové přístupové heslo do administrace a odesláno na požadovaný email. Současně bude kontaktní email změněn na nově požadovaný. Žádosti jsou archivovány pro případ možných budoucích právních sporů.

 


Podobné příspěvky