eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Nastavení verze PHP


Na eBola.cz je možné používat PHP v mnoha verzích a to jednoduchým přepnutím verze PHP v administraci. Nejsou nutné žádné přesuny mezi servery jako je to u jiných poskytovatelů hostingu.

Vzhledem k některým nekompatibilitám mezi verzemi PHP je jejich přepnutí přepínání volitelné, nastavitelné v administraci v sekci  Další nástroje -> Nastavení www a php -> Verze PHP.

Pokud bychom končili s podporou staré, již nevyvíjené verze PHP, budeme vás v předstihu informovat. Doporučujeme však věnovat maximální pozornost upgrade instalovaných aplikací tak, aby byly kompatibilní s nejnovějšími verzemi PHP, 

Doporučení pro běžné uživatele open source aplikací
Kontaktujte tvůrce Vámi využívané opensource aplikace (Drupal, Joomla, Wordpress, Zencart a další) a informujte se na nové verze těchto aplikací. Jakmile budou tyto nové verze k dispozici, proveďte si upgrade instalovaných aplikací tak, aby přechod proběhl bez jakýchkoliv výpadků či omezení.

V případě potřeby je možné nastavit rozdílné verze PHP pro další domény nebo subdomény v hostingovém účtu. Pro nastavení postupujte dle nápovědy Nastavení odlišné verze PHP.


Podobné příspěvky