eBola.cz kvalitní webhosting

podpora a nápověda

  • Podpora a nápověda
  • Partnerský program
  • Webmail
  • Administrace hostingu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

Rozbalení souborů ZIP na FTP


Pro snažší instalaci nejrůznějších aplikací, které obsahují velké množství souborů doporučujeme upload jednoho souboru ZIP, který obsahuje všechny potřebné soubory a následné rozbalení tohoto ZIP souboru pomocí WebFTP aplikace (souborový manažer přes www rozhraní) jedním kliknutím.

Tímto způsobem je možné velmi rychle a snadno uploadovat instalační balíčky například open source aplikací typu Joomla, Drupal, Wordpress, phpBB, Coppermine photo gallery apod. kdy upload na FTP po jednotlivých souborech může být zdlouhavý.

Maximální velikost takto rozbalovaného ZIP souboru je 60MB.

Soubor ZIP nejprve nahrejte na FTP pomocí některého FTP klienta nebo přímo aplíkací WebFTP.

Poté si daný ZIP soubor označte a klikněte na tlačítko Unzip

Dále se řiďte pokyny na dalších obrazovkách souborového manažera WebFTP.

Důležité poznámky: 

- odkaz pro přístup do souborového manažera WebFTP naleznete v administraci v sekci FTP účty.

- pokud se během rozbalování ZIP souboru zobrazí bílá stránka nebo stránka s chybou 500, je nutné ZIP soubor rozdělit do několika menších souborů.

- instalační balíčky některých open source aplikací bývají zabaleny v ZIP souboru kdy jednotlivé soubory jsou umístěny v dalším podadresáři. Zde je nutné takový instalační balíček rozbalit na Vašem lokálním počítači a opět zabalit tak, aby všechny soubory byly přímo v hlavním adresáři ZIP souboru. Vhodný postup doporučujeme konzultovat s osobou znalou ve Vašem okolí tak, aby Vám konkrétní postup předvedla přímo na Vašem počítači.

 


Podobné příspěvky